İçeriğe geç
Anasayfa » Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Check-Up

Sürüş güvenliği araçların düzenli kontrol edilmesi gerekir. BURSA OTO SERVİS’te Check-Up esnasında 52 noktanın fonksiyonlarını kusursuz yerine getirip getirmediği kontrol edilir.

Periyodik Bakım

Aracınızda sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.

Egzoz Emisyon Ölçümü

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Bursa Otomotiv Özel Servis, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü yetki belgesi ile yetkilendirilmiş ölçüm istasyonudur.

Far Ayarı

Far ayarı yapılmamış veya bozuk olan araçların trafiğe çıkması sakıncalıdır. Far ayarı için özel makinalar vardır. Bu makinalar kesin sonuç verir. BURSA OTO SERVİS de far ayarınız titizlikle yapılmaktadır.

Akü Kontrolü

Her 4 yılda bir akünüzü değiştirmenizi öneririz. Her yıl bir kez yapılan akü testiyle ihtiyacınız olan değişim zamanınızı tespit edebilirsiniz.

Muayene Hazırlığı

Tüvtürk yetkili istasyonlarında yapılan ve zorunlu olan periyodik araç muayene işlemlerine hazırlık için Bursa Acil Oto Tamir Otomotiv Özel Servisimizde “Periyodik Araç Muayene Öncesi Kontrol” hizmeti sunulmaktadır. 

Call Now Button